Namuose > Naujienos > Turinys
Eksploatavimo ir techninės priežiūros nurodymai, KD kuprinė tipo gręžimo variklis (Ⅱ)
Mar 02, 2016

3. Deimantinis gręžimas, šiek tiek

Kai skylės gręžimo naudojamas uolienų paviršiaus, siūloma, kad: padaryti gręžimo pasukti pusės-greitis, nuolat Deimantiniai gręžimo tiek šiek tiek linkę ir likti maždaug 60 laipsnių kritimo kampą su žeme. Supjaustyti šiek tiek groove, litosferos nukreipiantys tašku. Siekiant užtikrinti stabilų suradimas, patvirtinti darbo įkrovos daryti pagalbiniai suradimas sumažinti pusmėnulio formos griovelį. Pagal vietą su Šis griovelis, palaipsniui stiprinant gręžimo vertikaliai tol, kol visai ringlike griovelis ant uolos. Tada audra gali gręžti visu greičiu. (Dėmesio: gręžimo metu šiek tiek pjovimo ir nukreipiantys griovelis negali būti per ilgas; kitaip nukreipiantys per giliai griovelis sukels Deimantinis gręžimas šiek tiek pažeista ir šalinamos stiprinti gręžimo gręžimo kaltai darbo gleivinės). Jei jūsų veikla yra teisinga, gręžimo kampu į litosferos yra vidutinio sunkumo, pjovimo greitis bus jaučiamas ir gręžimo revoliucija yra normalu ir atsipalaidavęs.

Gręžimo, metu akmens milteliai bus paimtas su vandeniu. Tai tirštas mišinys, panašus į sūrį. Jei pasukti gręžimo greitį, smarkiai sumažėja, nutraukti darbo ir ištraukite gręžimo kaltai patikrinti. Jis gali dėl sulaikytų vandens cirkuliacija ar dėvėti darbo gleivinės Deimantiniai gręžimo šiek tiek. Jį reikia pakeisti.

Išlaikymo būdas:
1 Deimantinis gręžimas šiek tiek yra pagrindinės dalies gręžimo. Ji priima aukštos kokybės žaliavos. Be to, jis yra pagamintas pagal ypatingą receptą nors mūsų tikrasis gręžimo patirties praeityje kelis. Dirbti švelniai su gręžimo kaltai išvengti nuspaudžiant ir virimui.
2, ryškus arba baksnodamas Deimantinis gręžimas šiek tiek yra draudžiamas, kitu atveju tai sukels gręžimo kaltai krekingo ir turi stiprų poveikį jos naudojant poveikį.
3, tai įprastas patikrinti Deimantinis gręžimas bit (deimanto kietumas santykis) ryškumas. Jei gręžimo kaltai pasyvavimas valstybėje, gręžimo kaltai gręžimo greitis bus paprašyta sulėtinti, ar jis paslydo ir gręžimo gylis negali toliau.
4, jei beveik naujos gręžimo kaltai gręžimo greitis yra lėtas, priimti gręžimo karūna ant minkštos akmens (pvz., plytų ar sunkiai smėlio ir pan.). Deimantinis bit matrica bus parodė dar kartą, kuri paspartins gręžimo greitį.
5, ardyti gręžimo tiek gręžimo įrankio apačioje su vizuoti grip replės pakeisti Deimantinis gręžimas šiek tiek pažeista arba išnaudojo deimantų.

4. nerūdijančio plieno rankena (T formos veržliaraktis)

Nerūdijančio plieno rankena daugiausia naudojamas pakelti gręžimo lazdele arba gręžimo įrankis gręžimo skylę.


Išlaikymo būdas:

Sutepkite veržliarakčio piktogramą O žiedo silikono tepalu.

Produktai