Giliai Core ir hidrografinių ir gręžimo staklės (Didž Gylis: 2500)

Giliai Core ir hidrografinių ir gręžimo staklės (Didž Gylis: 2500)

Pagrindinės funkcijos:
1. gręžimo mašina yra lengvas, kompaktiškas struktūra, visa struktūra yra paprasta, pagrįstą išdėstymą. Visi komponentai yra matomi, nesutampa su kitu, todėl jie yra patogūs, išlaikyti ir remontuoti.
2. variklis galite pasirinkti electromotor arba dyzeliniu varikliu pagal poreikį.
3. suktuvas pertraukos nuo tradicinio trijų grupių planetos pavarų konstrukcijos ir priima keturių grupių pavaros konstrukcijos

Aprašymas

Programa

HXY-2000 m. roko branduolys ir gręžimo mašina daugiausia naudojamas giliavandenių core gręžimo Diamond ir sunku lydinio, su stipriai sukimo momentas 10 000 Nm, maksimalus gylis 2,500 m. Jis taip pat gali būti naudojamas geologinio tyrimo, atraminės konstrukcijos statybos projektų, gamtinių dujų ir hidrografinių gerai tirti ir t. t.


Funkcijos

1. Vertikalių velenų turi daug sukasi lygius, jų pasiskirstymas yra pagrįstas, ir sukimo momentas yra labai mažu greičiu, vertikalaus veleno greitis yra greitas, sukasi taikymo sritis yra plati;

2.gręžimo mašina yra lengvas, kompaktiškas struktūra, visa struktūra yra paprasta, pagrįstą išdėstymą. Visi komponentai yra matomi, nesutampa su viena su kita, todėl jie yra patogu palaikyti ir remonto.

3. gręžimo staklėmisturi bendras frame konfigūracija, lengvai išsiardo, padėtų patenkinti statybos paklausa Foothill.

4., suktuvas pertraukos nuo tradicinio trijų grupių planetos pavarų konstrukcijos ir priima keturių grupių pavaros konstrukcijos;

5.gręžimo staklėmis priima naują vandens stabdžio ir savotiškas mechaniniu įtaisu koreguoti Mažėjimo greitis gręžimo įrenginių kai gręžimo įrenginys nusileidžia gręžimo proceso gręžimo mašinos.

6.gręžimo mašina svirtis tipo hidraulinis slėgis chuck, grabus galingos ir stiprios radialinės kompensuojant talpa ir tarnavimo plytelės yra ilgas.

7. varikliogalite pasirinkti electromotor arba dyzeliniu varikliu pagal poreikį.

8.gręžimo mašina yra suderinamas su atitinkamą aparatą, kuris yra palankus įvaldyti sąlyga. Jis turi keletą veiklos tvarkytojai, ir išdėstymas yra pagrįstų, todėl operacija yra lankstus ir patogus.

9.manipuliuoti rankenos yra priartinti, pagrįstą išdėstymą, kad operacija yra lanksčios ir patikimos.

10. Gręžimo mašinos rėmas turi didelį standumą, svorio centras yra žemas, todėl stabilumo važiuojant dideliu greičiu gręžimo yra stipri.

Techniniai duomenys

 1. Roko gręžimo variklis

 • Hidrografijos gerai grąžto

 • Šėrimo pagrindinių akcijų dalį

 • Techniniai duomenys: • Kodėl verta rinktis Regina?


  Individualus produktai ir paslaugos

  Kiekvieną kartą, kai jūsų darbas reikalauja specializuotos, patikimus sprendimus, Kristina gali palaikyti jus, pritaikytą aukštos kokybės gręžimo produktus. Mūsų patirtis ir mūsų stiprus dėmesys klientui bus užtikrinta turite geriausius variantus jūsų darbui.

  Kristina pramonės, mes taip pat skiriama daug dėmesio į klientų aptarnavimo. Mes pasiryžę padėti klientams dirbti saugiai ir veiksmingai naudoti mūsų produktus. Orientavimo ir paslaugos visada yra montuojami mūsų profesionalių techninių specialistų svetainėje.  Patentuotos technologijos

  Gamyklos peržiūra

  Projektai vitrina

  Kaip su mumis susisiekti?

  Tel: + 86-29-86105123-606
  Faksas: + 86-29-86513529
  El. paštas:manager@rejeegroup.com
  Adresas: Rm 10802, Block B, Kairui Building, Xi'an ekonominės plėtros zona, Kinija.


  Hot Tags: Giliavandenių Core gręžimo staklės (Gylis: 2500M), gręžimo staklės

  Susiję produktai

  Tyrimo

  Produktai