Namuose > Įmonė

Sveiki atvykę į Regina pramonė, yra profesionalių gręžimo platformą tiekėjas Kinijoje, papildomos of Regina grupės, daugiausiai dėmesio kūrimo, gamybos ir pardavimo cheminėmis medžiagomis ir įranga, atsakingomis už tarptautinės rinkos ir geologinių žvalgymo įranga Co, Ltd jau daugelį metų.  Mes tiekiame platų produktų statybos pramonei, gręžimo agregatai, maišytuvas, siurbliai ir kt. Kai kurie iš mūsų populiariausių produktų yra rotacinio gręžimo stovais, Vikšriniai hidrauliniai grąžtai, Jet injektavimo, gręžimo staklės, šie produktai yra suprojektuoti ir pastatyti tunelio vamzdį patalpų parama, gilių pamatų duobę inkaro, krantinės užtvankų, polių pamatų statybosir tunelio statybos programas visame pasaulyje.

Kaip greitųjų traukinių geležinkelio paklausa, tiltai ir aukštybinių pastatų ir toliau auga, kad reikia, gręžimo įranga taip pat didėja. Mes siekiame patenkinti poreikį kurti patikimą ir efektyvų technologija ir įranga. Per mūsų metus Atkaklus pastangas, dabar mūsų produktus, būtų laikomasi visame pasaulyje muitinių.

Kristina pramonės, mes taip pat skiriama daug dėmesio į klientų aptarnavimą. Mes pasiryžę padėti klientams dirbti saugiai ir veiksmingai naudoti mūsų produktus. Orientavimo ir paslaugos visada yra montuojami mūsų profesionalių techninių specialistų svetainėje.

Dėl mūsų aukščiausios kokybės ir paslaugų, mūsų rotacinio gręžimo mašinos, Vikšriniai hidrauliniai grąžtai ir Jet injektavimo gręžimo staklės yra vis labiau populiarėja pasaulio rinkoje, taip pat Pietryčių Azijoje, Vidurio Rytų, Afrikos, Europos ir t.t.. Sveikiname jus iš viso pasaulio atvykti ir aplankyti mūsų gamykloje!Produktai